top of page

Najlepsze dopasowanie kolorów.

Identyfikacja koloru stanowi istotny etap profesjonalnych napraw powypadkowych. Szybkość i precyzja decydują zarówno o zadowoleniu klientów, jak i o wydajności warsztatów.

W procesie identyfikacji i dopasowania koloru możesz skorzystać z naszej wszechstronnej wiedzy z zakresu dobarwiania. Baslac® oferuje kompleksowy pakiet wsparcia kolorystycznego, który da Ci szybkie i skuteczne wskazówki pozwalające precyzyjnie odnaleźć kolor.

Wyszukiwarka receptur baslac® Formula Finder jest wszechstronnym i zawsze aktualnym narzędziem kolorystycznym online, obejmującym wszystkich producentów. Pozwala lakiernikom na szybki dostęp do około 150 tysięcy receptur. Po prostu wprowadź odpowiednie kryteria wyszukiwania, a odpowiadające im kolory natychmiast pojawią się na ekranie. Baza danych jest stale aktualizowana. baslac® Formula Finder jest dostępny również do użytku na komputerze bez dostępu do Internetu. Dzięki podłączeniu wagi poprzez interfejs baslac® mieszanie kolorów jest tak proste i skuteczne!

baslac® Tinting Chart

Baslac® Tinting Chart to bardzo pomocny plakat prezentujący wszystkie pigmenty należące do linii lakierów bazowych. Piktogramy dostarczają lakiernikom informacji o grupie kolorystycznej pigmentu, jego tendencji, charakterystyce w widoku od czoła i we flopie, jak również czystości i nasyceniu.

baslac® SPEKTRO

Spektrofotometr baslac® Xrite Topaz jest urządzeniem najnowszej generacji. Czytnik koloru posiada 5 kątów odczytu i jest w pełni zintegrowany z wyszukiwarką receptur Formula Finder. Urządzenie to gwarantuje precyzyjne dopasowanie koloru oraz intuicyjną i prostą obsługę. Spektrofotometr baslac® to inteligentne urządzenie, które samodzielnie koryguje zmierzony kolor i pokazuje jego % dopasowania do koloru oryginalnego na mierzonym elemencie. Bogata baza danych kolorów BASF zapewnia dostęp do ponad 150 000 receptur oryginalnych i serwisowych. 

 

color-competence_formula-finder.jpg
baslac_tintingchart_l01_2_0.jpg
e-finder-star_0.jpg
bottom of page